Samochody do sprzedaży

auto14

Jedni przygotowują samochody do sprzedaży, myjąc je, odkurzając, a inni sprzedają je tak jak stoją. Trudno powiedzieć, która metoda jest lepsza, ale na pewno na sprzedaż wpływ na cena. Jeśli ona jest atrakcyjna to na pewno klient się na samochód znajdzie. Ważne jest to żeby sprzedając samochód postarać się napisać dokładnie, co w nim jest do zrobienia albo, jakie miał uszkodzenia. W Polsce najgorzej jest z określeniem przebiegu. Samochód używany, kiedy przyjeżdża do nas z Niemiec to ma przekręcony licznik. Kolejni właściciele robią dokładnie to samo i tym oto sposobem dwudziestoletni samochód ma przebieg niecałe dwieście tysięcy, gdzie realnie jest to kilka razy więcej. Nie po wszystkich samochodach to widać, dlatego można się w łatwy sposób dać oszukać.

Co zrobić, jeśli nie chcemy czekać na klienta?

Nie wszyscy mamy na to czas i chęci żeby wysłuchiwać sto razy to samo. Można znaleźć takich potencjalnych klientów, którzy do dwudziestoletniego auta za tysiąc złotych przychodzą z miernikiem lakieru. To niesamowite, ale takie rzeczy naprawdę się zdarzają, dlatego trzeba tego unikać, ale jak?

Firma kupi od nas samochodów

Na spokojnie można wybrać sobie firmę, która skupuje samochody. Nie brakuje takich ogłoszeń, ale jeśli już jesteśmy naprawdę zdecydowani to wyszukajmy najbardziej profesjonalnych firm. Zyskamy na tym szybką i co ważną darmową wycenę, ale to nie wszystko. Można również zyskać wysokie ceny, których żadna inna firma nie przebije. Pracownik wysłany przez firmę zna się na wycenie i zrobi wszystko żeby firma na tym zyskała, ale żeby również klient, który sprzedaje samochód zyskał. To przecież bardzo ważne dla obu stron, bo jeśli są zadowolone to można powiedzieć, że transakcja przebiegła wzorowo. Nie znajdziemy łatwiejszego sposobu na pozbycie się swojego samochodu. Nie ma znaczenia jego kolor, rocznik czy stan techniczny. Może to być auto zabytkowe, camper albo po prostu samochód miejski. Właśnie o takiego klienta nam chodzi i właśnie kogoś takiego musimy szybko znaleźć.